ارتباط با ما

کرج، چهارراه مصباح

ما در دسترس شما هستیم، 24/7

بنویسید و از نوشتن دست نکشید، اپلیکیشن اندرویدی گویان یک شبکه اجتماعی است که برای نوشتن خاطرات روزمره و مطالب خواندنی شما ایجاد شده، همه اشخاصی که دارای سیمکارت ایرانی هستند میتوانند به راحتی از این برنامه استفاده کنند و مطالبشان را به صورت عمومی به اشتراک بگذارند.

شما میتوانید اپلیکیشن گویان رو برای گوشی های اندروید به صورت مستقیم از وبسایت گویان (gooyaan.ir) و یا از کافه بازار دریافت کنید.

در اپلیکیشن گویان شما میتوانید مطالب سایر کاربران را در بیش از 50 دسته بندی ببینید و مطالعه کنید، در گویان اکثر دسته بندی ها موجوده و شما میتوانید در هنگام ثبت علایق خود را انتخاب کنید تا در قسمت جستجوگر مطالب با علایق شما نشان داده شود، شما میتوانید این دسته بندی ها را از بخش تنظیمات تغییر دهید.

اپلیکیشن گویان به تازگی قابلیت کسب درآمد را به برنامه اش اضافه کرده است، که کاربران میتوانند محتوای نوشتاری خود را به صورت اشتراکی به سایرین ارائه دهند تا با پرداخت اشتراک ماهانه (حداکثر 100,000 تومان که از سوی کاربران تعیین میشود) توسط سایر کاربران کسب درآمد کنند.

در اپلیکیشن گویان به راحتی با نوشتن کسب درآمد کنید.

با یه ادیتور خفن نوشته هاتون رو آنلاین (برخط) کن، گویان این امکان را برای نویسندگانش ایجاد کرده که به راحتی بتوانند، متون را بنویسند و جلوه هایی همچون درشت کردن متن یا کج کردن آنها و یا حتی لینک کردن آنها به لینک های خارجی را به سادگی انجام دهند، ادیتور گویان قابلیت چسباندن تصویر و ویدئو رو نیز داره.

معرفی اپلیکیشن گویان
Share:

administrator